Szczegóły oferty

Słonów

Słonów

Dom - sprzedaż 270 000 PLN 2 014,93PLN/m2
134 m2  Pokoje: 5 1936 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Polecam na sprzedaż dom poniemiecki, wolnostojący w miejscowości Słonów w gminie Dobiegniew położony na działce o powierzchni 2700 m2

Dom położony jest cichej okolicy obfitującej w zieleń z dobrym dojazdem drogą asfaltową do posesji. Na działce znajduje się budynek gospodarczy oraz dwa garaże.

Powierzchnia mieszkalna domu to około 134 m2, budynek posiada dwa odrębne wejścia co daje możliwość zamieszkania przez dwie rodziny lub możliwość zarobkowania w jednej z części np. prowadząc działalność o profilu agroturystycznym.
Na metraż nieruchomości składa się:
- 5 pokoi,
- 2 kuchnie,
- łazienka,
- przedpokój,
- 2 spiżarnie

Dom jest podpiwniczony, oraz posiada strych użytkowy, na którym są dwa wyodrębnione pomieszczenia, które mogą stanowić dodatkowe pokoje.
Dostępne media: prąd, woda, kanalizacja, gaz z butli
W okolicy znajdują się lasy, jezioro co daje możliwość obcowania z naturą.

Cena do rozsądnej negocjacji
Zapraszam do obejrzenia !

Baranowska Nieruchomości

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Baranowska Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Baranowska Nieruchomości z siedzibą przy ul. Siewna 16, 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@baranowska-nieruchomosci.pl… czytaj więcej