Szczegóły oferty

Gorzów Wielkopolski, Centrum

Gorzów Wielkopolski, Centrum

Obiekt - sprzedaż 980 000 PLN 3 629,63PLN/m 2
270 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Oferujemy na sprzedaż budynek usługowy o powierzchni zabudowy 270 m2 usytuowany na działce gruntu o powierzchni 1128 m2 zlokalizowany w Centrum miasta.

Na działce posadowiony jest budynek dwukondygnacyjny, podpiwniczony budynek usługowy o powierzchni zabudowy 270 m2 - wykonany w technologii tradycyjnej, murowany. Nieopodal lokalizacji budynku płynie rzeka - "Kłodawka".

W Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta Gorzowa Wlkp. działka znajduje się na terenach Usług Ogólnomiejskich Skoncentrowanych.

Infrastruktura techniczna:
- prąd,
- woda,
- kanalizacja,
- gaz.

W sprawie szczegółowych informacji - zapraszamy do kontaktu!

Zapraszamy na prezentację!
Lokalizacja oferty

Agata Baranowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Baranowska Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Baranowska Nieruchomości z siedzibą przy ul. Siewna 16, 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@baranowska-nieruchomosci.pl… czytaj więcej