Szczegóły oferty

Gorzów Wielkopolski, Centrum

Gorzów Wielkopolski, Centrum

Lokal - sprzedaż 250 000 PLN 5 102,04PLN/m 2
49 m2  Pokoje: 2 1960 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Na sprzedaż zadbany, wyposażony, lokal użytkowy o pow. 50,00 m2 o charakterze usługowo-handlowym położony w Gorzowie Wlkp. przy jednej z głównych ulic centrum miasta na parterze budynku.
Przed lokalem duże natężenie ruchu pieszych i ruchu samochodowego. Lokalizacja budynku nadająca się idealnie na siedzibę firmy, gabinet, kancelarię itp.
Lokal posiada dużą witryny oraz wejście bezpośrednio z ulicy.
Dostępne media: prąd, kanalizacja, ogrzewanie miejskie.

Lokal składa się z wyodrębnionej sali głównej o powierzchni około 38 m2 oraz zaplecza socjalnego kuchennego i oddzielnej toalety
Standard wykończenia: na podłodze terakota, ściany malowane szpachlowane.

Zapraszam do obejrzenia!
Lokalizacja oferty

Agata Baranowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Baranowska Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Baranowska Nieruchomości z siedzibą przy ul. Siewna 16, 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@baranowska-nieruchomosci.pl… czytaj więcej