Szczegóły oferty

Kłodawa

Kłodawa

Działka - sprzedaż 180 000 PLN 133,33PLN/m 2
 / 1350 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Na sprzedaż działka gruntu o powierzchni 1350 m2 zlokalizowana w atrakcyjnej części Kłodawy - wśród zieleni, w pobliżu jeziora.

Przedmiotowy grunt w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego znajduje się na terenach przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną. Działka narożna.

Dojazd do nieruchomości asfaltową drogą gminną.

Dostępne media: woda, prąd, gaz, kanalizacja.

Największą zaletą nieruchomości jest lokalizacja - pośród terenów zielonych, w niedalekiej odległości od jeziora. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa jednorodzinna. Bardzo dobra i szybka komunikacja z Centrum miasta.

Zapraszamy na prezentację!
Lokalizacja oferty

Agata Baranowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Baranowska Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Baranowska Nieruchomości z siedzibą przy ul. Siewna 16, 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@baranowska-nieruchomosci.pl… czytaj więcej